اپلیکیشن ستاد اسکان آموزش و پرورش

اپلیکیشن اندروید ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان ، راهنمای شهری مسافران به سفارش آموزش و پرورش شهر ملایر

وب سایت
این پروژه شامل دو بخش اپلیکیشن اندروید و سمت سرور بوده که به سفارش آموزش و پرورش شهر ملایر در سال 98-1397 ( قبل از کرونا و تعطیل شدن سفر ها 😓 ) طراحی شد. مسافرینی که قصد استفاده از تسهیلات نوروزی ستاد فرهنگیان را دارند باید در هر شهر به ستاد مرکزی راهنمایی شده و پس از پذیرش از آنجا به مراکز در نظر گرفته شده جهت اسکان راهنمایی بشوند. در گذشته این روند به صورت سنتی ( نقشه ها و آدرس کاغذی ) انجام میشد.

اما با پیشرفت تکنولوژی و وجود گوشی های هوشمند و اینترنت همراه میشه این روند رو به روزرسانی کرد و همه چیز با یک اپلیکیشن انجام بشه. این برنامه توسط مسئولین مربوطه در ورودی شهر به مسافرین عزیز داده میشد تا به راحتی باقی مراحل را انجام دهند.

وب سایت

جهت سهولت کار ، یک وب سایت ساده طراحی شد تا مسافرین با مراجعه به آن اپلیکیشن را دانلود نمایند ( بیخیال بلوتوث !!! 😂 )

صفحه اصلی


دانلود اپلیکیشن


تماس با ما

پنل مدیریت

یکی دیگر از قسمت های در نظر گرفته شده ، امکان ارائه لیستی از مراکز تفریحی ، گردشگری ، درمانی و … برای مسافران است. از آن جایی که این لیست روزانه به روز شده و تغییر پیدا می کنم باید از سمت سرور گرفته بشه پس در کنار وب سایت یک API توسعه داده شد تا این لیست از سمت سرور دریافت بشه. جهت ورود و ویرایش اطلاعات نیز به طبع یک پنل مدیریت طراحی شد

دسته بندی مراکز


اضافه کردن دسته بندی جدید


اضافه کردن مرکز جدید

اپلیکیشن

با توجه به محدودیت های زمانی و اولویت های کارفرما فقط اپلیکیشن اندروید برای این پروژه توسعه داده شد که با زبان جاوا نوشته شد. در این برنامه چند بخش اصلی وجود داره :

همچنین با بهره گرفتن از نقشه نشان در این برنامه ، کلیه آدرس ها در نقشه به کاربر نمایش داده میشه و قابلیت مسیریابی لحظه ای هم وجود داره تا مسافر به راحتی بتونه به مرکز مورد نظرش برسه.

صفحه Splash


صفحه اصلی


صفحه ستاد مرکزی


نقشه ستاد مرکزی - مسیریابی


صفحه مراکز ستاد اسکان


مشخصات مرکز اسکان


نقشه مرکز اسکان - مسیریابی


صفحه راهنمای شهری شامل دسته بندی های مختلف و مراکز آن ها


صفحه مشخصات مرکز شهری